RZ profil 

RZPROFIL, společnost zabývající se výrobou kovových konstrukčních prvků pro sádrokartonové systémy a lehké stavební konstrukce. Jsme česká firma s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví. Naše společnost byla založena v roce 2004 a od té doby jsme si vybudovali pevné místo na trhu.

Veškeré naše produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a preciznost. Využíváme moderní technologie a materiály, abychom zajistili, že naši zákazníci dostávají produkty nejvyšší kvality, které splňují nejnáročnější standardy.

Rozumíme potřebám a požadavkům našich zákazníků a jsme schopni vyrobit produkty dle konkrétních specifikací. Naše speciální výrobky nachází uplatnění, nejen v oblasti stavebnictví, ale např. nábytku a dalších průmyslových aplikací.

Naše výrobky dodáváme i do okolních zemí, zejména Rakousko a Německo. 

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu profilů, jsme připraveni Vám s naším týmem splnit Vaše potřeby a přispět k úspěchu vašeho požadavku.

Děkujeme vám za zájem o naši firmu a rádi vám poskytneme další informace. Nechte nás stát se vaším spolehlivým partnerem.